Nowość - WaszeOkaza.pl

Społeczność
Twój Profil
Blogi
Forum
Zdjęcia
Video
Pomoc
Styl życia
Polki.pl
Wizaz.pl
AfterParty.pl
Uroda.pl
Viva.pl
Dziecko i wychowanie
BabyOnline.pl
CiazaPorod.pl
MamaCafe.pl
AbcKarmienia.pl
ZdrowyBobas.pl
Czasopisma
Przyjaciółka
Party
Pani domu
Uroda
Vita
Twoje Dziecko

Mamo To Ja
Twój Maluszek
Przedszkolak
Dom i Wnętrze
Serwisy specjalne
Viva Photo Awards
Kolekcje filmowe
Hitsalonik.pl
Fundacja Przyjaciółka
Viva Najpiękniejsi
Dziecko na okładkę
WaszeOkazje.pl

syn czy córka?

Spotkania Mam, które oczekują dziecka

Re: syn czy córka?

Postprzez Tamsza Wto Kwi 28, 2009 8:39 am

Nam było obojetnie. Nie chcielismy znac płci dziecka, aby lepiej zapamietac chwile kiedy pociecha przyszła na świat
Tamsza

Dołączenie: Wto Kwi 28, 2009 8:37 am

Postprzez annab22 Wto Lut 23, 2010 1:16 pm

Moja ciąża nie byla planowana, lekarz stwierdził ze na 100% chłopak :) nie ukrywam że chcialam dziewczynkę no ale cóż może w drugiej ciąży :)
annab22

Dołączenie: Wto Lut 23, 2010 12:58 pm

Postprzez anek62 Śro Lut 24, 2010 11:30 am

jola125 napisał(a):Dziewczyny chciałabym zapytać czy w trakcie starania się o dziecko wybieracie czas, gdy prawdopodobieństwo poczęcia syna lub córki jest większe? Czy nie robi wam to różnicy?

nie zwracalamna to uwagi, ale wiedzialam ze wieksze prawdopodobienstwo jest na synka w tych dniach... no i mam Krzysia... :):):)
anek62

Dołączenie: Sob Maj 16, 2009 1:15 pm

Postprzez julka85 Pią Mar 05, 2010 1:50 pm

Możesz spróbować planować korzystając z chińskiego kalendarza. Mozesz go znaleźć np na https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski jednak najważniejsze aby dziecko było zdrowe :) Mąż chciał synka już przy pierwszym dziecku a teraz będzie miał drugą córkę i cieszy się niesamowicie :)
julka85

Dołączenie: Pią Mar 05, 2010 11:20 am

Postprzez doswiadczonamama Nie Maj 30, 2010 10:52 am

W każdym okresie – przed, w czasie i po ciąży bardzo ważne jest, by Twój organizm otrzymywał odpowiednią dawkę składników mineralnych, przede wszystkim magnezu, wapnia i jodu. Przeczytaj na ten temat o możliwości uzupełniania tych składników wodą na stronie http://www.wodadlazdrowia.pl. Jest to naprawdę bardzo ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. Napisz do mnie co sądzisz o tym i jakie masz na ten temat doświadczenia: mamapoczta@wp.pl Doświadczona Mama - Helena.
doswiadczonamama

Dołączenie: Wto Maj 25, 2010 8:14 pm

Postprzez doswiadczonamama Nie Maj 30, 2010 10:56 am

W każdym okresie – przed(!), w czasie i po ciąży bardzo ważne jest, by Twój organizm otrzymywał odpowiednią dawkę składników mineralnych, przede wszystkim magnezu, wapnia i jodu. Przeczytaj na ten temat o możliwości uzupełniania tych składników wodą na stronie http://www.wodadlazdrowia.pl. Jest to naprawdę bardzo ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. Napisz do mnie co sądzisz o tym i jakie masz na ten temat doświadczenia: mamapoczta@wp.pl Doświadczona Mama - Helena.
doswiadczonamama

Dołączenie: Wto Maj 25, 2010 8:14 pm

Postprzez femme1989 Czw Lip 15, 2010 1:41 pm

Właśnie czekamy na naszą córeczkę. To jeszcze tylko kilka dni! Od początku myśleliśmy że to będzie chłopiec, po prostu takie przeczucie ale po kilku badaniach usg właściwie nie ma wątpliwości, że niedługo przywitamy na świecie naszą Ilonkę. Mąż bardzo chciał mieć syna ale w ostateczności sam wybrał imię dla córeczki ( ja nie mogłam się zdecydować :) ) :D
femme1989

Dołączenie: Nie Lut 21, 2010 4:20 pm

Postprzez Agnieszka255 Pon Sie 09, 2010 2:08 pm

witajcie! ja miałam przeczucie że urodzi sie chłopczyk, ze względu na moje zachcianki, a jednak z usg wyszło że to jednak 100 procentowa dziewczynka. :lol: to będzie Martusia, jestem uz 25 tyg ciąży i waży moja dzidzia już 890 g :o
Agnieszka255

Dołączenie: Czw Kwi 15, 2010 5:25 pm

Postprzez agnieszka199 Sob Cze 18, 2011 7:20 pm

a ja mam już córeczkę jestem w drugiej ciąży i bardzo chciałam mieć chłopca poszłam na usg i okazało się że bedzie....... i chłopiec i dziewczynka bo to blizniaki pozdrawiam
agnieszka199

Dołączenie: Pią Cze 17, 2011 10:34 pm

Poprzednia

Powróć do Przygotowanie do ciąży

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.