Strona główna > Poród > Szpital i poród

mama, tata, szpital, ciąża

Prawa matki na sali porodowej

Każda mama marzy o tym, by rodzić w szpitalu takim jak ten w Na dobre i na złe. Na szczęście w wielu rodzące traktuje się już jak królowe, czyli po ludzku. No dobrze, a co robić, gdy tak nie jest.»

mama, ciąża, lekarz, szpital, badanie

Prawo a poród w szpitalu

Poród to wyjątkowa sytuacja i dla Ciebie, i dla dziecka. Podczas pobytu w szpitalu masz zagwarantowane prawa. Poznaj je!»

37468827.jpg

Ile osób potrzeba do rodzenia

Uczennice ze szkoły położnych, kilku studentów, salowa, i jeszcze doktor Zosia z pediatrii – wpadła, bo lubi patrzeć, jak rodzi się człowiek. Masz prawo wyprosić ich wszystkich.»

Poród w szpitalu

Boisz się szpitala? Wybierz się z nami na krótką wycieczkę trasą, którą ma do pokonania każda przyszła mama. Będzie ci łatwiej w dniu porodu.»

Jak wybrać szpital do porodu

Przed tobą jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu - narodziny dziecka. Musisz zdecydować, gdzie to się stanie, znaleźć najlepsze miejsce. Podpowiemy ci, jak wybrać taki szpital.»

16445401.jpg

Co spakować do szpitala

Gdy pojawią się skurcze i trzeba będzie jechać na porodówkę, nie będziesz miała głowy, by zastanawiać się, co ze sobą zabrać. Już teraz spakuj torbę do szpitala!»

edipresse.MTN078.jpg

Przygotuj się do porodu

Wiele już wiesz o porodzie. Czytasz, rozmawiasz z innymi mamami, chodzisz do szkoły rodzenia. Pora dokładniej się przygotować.»

edipresse.MTN106.jpg

Jak wygląda sala porodowa

Jak wygląda pomieszczenie, w której przyjdzie na świat Twoje dziecko. Dowiedz się tego, zanim tam trafisz.»

Spakuj torbę do szpitala

Odpowiednio wcześnie przygotowana torba jest gwarancją, że niczego nie zapomnisz zabrać. Sprawdź, co będzie Ci potrzebne w szpitalu!»

kobieta, ciąża, szpital

Przygotuj się do szpitala

Gdy zacznie się poród, nie będzie czasu, by oswoić się z nową sytuacją. Ale już teraz możesz przygotować się na pobyt w sali porodowej.»


Zdjęcia dziecka w brzuszku

Zdjęcia rozwoju płodu